УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ

Виловлювання браконьєрів, звичайно, благородна й геройська справа. «Троє [козаків] там [на фронті] уже побували» – це, безумовно, переконливий аргумент.

Могло бути три полки. По-модерному, три бригади…

Ну, добре, хай би було три батальйони. Це – цілий полк/бригада…

Зрештою, могло ж бути там, на фронті, бодай три козацьких сотні. Це ж цілий батальйон. Як багато інших, чиї назви ми знаємо.

Не було там бодай однієї сотні, як майданівські…

Radiy Radutny стверджує, що троє таки були там, на фронті. Гаразд, троє справжніх козаків могли бути мініз‘єднанням – ефективною мобільною ДРГ. Цікаво, під яким козацьким знаменом, під якою хоругвою воювала ця група?

О, вони не мали козацького знамена чи хоругви?! Вони воювали під знаменами ЗСУ, СБУ, НГУ, добробатів? Тоді до чого тут українське козацтво?..

…Дехто, можливо, знайде причину: козаки ж, мовляв, – це кавалерія, це характерники… У боях на Донбасі ж воюють уже новітні технології… Це – правда. Як правда й те, що бронетанкові частини в США й Канаді традиційно називають… кавалерійськими…

Отже, з останньої козацької «імпрези» гигикати не будемо, але висновок зробимо однозначний: УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО ТРЕБА ПЕРЕЗАСНОВУВАТИ! І перезасновувати його треба так, щоб шароварники й генеральники відсіялися, а українське козацтво відроджувалося як сила, яка береже дух вільного народу.

Володимир Іваненко

22 травня 2018 р.

https://www.facebook.com/ukrainske.kozatstvo/posts/1091476254325424

*

Published by Dr Volodymyr Ivanenko | Д-р Володимир Іваненко

Entrepreneur, Professor & Scholar | Підприємець, професор, учений

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: