ЩО КРИЄТЬСЯ ЗА РАДИКАЛІЗМОМ ОЛЕГА ЛЯШКА?

Формально Олег Ляшко має рацію. Біда тільки в тому, що по суті усе це є агресивна популістська риторика.

В Україні ще так багато людей, які вірять у Ляшка, вибачають йому гріхи (навіть не намагаючись вникнути у їхню суть), вірять його персонізованій Радикальній партії Олега Ляшка (не заглядаючи в її програму) і т.ін.

Запитання, винесене в заголовок, я вже задавав щодо партій «Свобода», «Батьківщина», «Самопоміч», Руху Нових Сил… Сказане там однаковою мірою стосується і О. Ляшка та його Радикальної партії.

Деякі тези з цих та інших нотаток, очевидно, тут варто нагадати у формі прямих запитань як до членів Радикальної партії, так і до симпатиків партії та лідера:

1. Як Радикальна партія бачить українську національну ідею?

2. Яку ідеологію сповідує Радикальна партія і якою мірою ця ідеологія відображає українські національні традиції і звичаї, а відтак сподівання українського народу?

3. Як Радикальна партія бачить стратегію розвитку українського суспільства та української держави? Куди партія та її лідер хочуть привести Україну через десять, двадцять, п‘ятдесят років?

4. Чи замислюється Радикальна партія (або хоча б її інтелектуальна еліта) над питанням зміни соціального устрою в Україні, тобто переходу від устрою, нав’язаного російсько-імперським та радянським пануванням, до устрою, який базувався б на українських національних традиціях і звичаях?

5. Чи замислюється Радикальна партія (або хоча б її інтелектуальна еліта) над питання зміни системи урядування в Україні, тобто переходу від старої радянської системи до нової, яка базувалася б на українських національних традиціях і звичаях?

6. Чи думає Радикальна партія над проблемами українізації України, причому не в плані банального поширення української мови, а в плані українізації сутнісної через повернення до національних традицій і звичаїв, які включають і певні морально-етичні норми, одна із яких – жити по совісті?

7. Яку позицію займає Радикальна партія та її лідер щодо агресії Росії проти України? Це – далеко не останнє запитання, на яке має шукати відповідь кожен, хто збирається йти вибори президента, народних депутатів чи депутатів місцевих рад.

В Україні звикли так: з-поміж двох зол вибирати менше. Замість того, щоб відразу безпомильно налаштовуватися на добро. При цьому рішуче й категорично відмежовуватися від чужого і чуждого.

Розмову про те, яких змін потребує Україна, ведемо тут: https://m.facebook.com/Ukraine-System-Change-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8-135393920538991/. Запрошуємо до участі!

Володимир Іваненко

Український Університет

18 грудня 2017 р.

https://www.facebook.com/volodymyr.ivanenko/posts/1941528305860501

Published by Dr Volodymyr Ivanenko | Д-р Володимир Іваненко

Entrepreneur, Professor & Scholar | Підприємець, професор, учений

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: