ЩО ЗА «БАТЬКІВЩИНОЮ»?

В Україні ще так багато людей, які вірять у Юлію Тимошенко, вибачають їй гріхи (навіть не намагаючись вникнути у їхню суть), вірять її партії «Батьківщина» (не заглядаючи в її програму) і т.ін.

Свідченням такої віри в ЮВТ є позиція очільника «Батьківщини» в Києві пана В. Бондаренка (https://www.facebook.com/V.D.Bondarenko/posts/908011906022853).

Я відстежую активність ЮВТ відтоді, коли вона ще займалася популярним свого часу відеобізнесом (з демонстрацією в відеосалонах порнофільмів). Відтоді й дотепер у кар‘єрі нашої героїні є чимало «світлих» сторінок, над якими мало хто бодай пробує замислитися…

Ґуґл вам у поміч – тепер усе в нетрях світової павутини доступне кожному, хто може набирати на клавіатурі компа чи смартфону відповідні імена, назви, ключові слова…

Але не обов‘язково заглиблюватися аж так далеко. Є сайт політичної сили під назвою «Батьківщина», і на тому сайті – програмні документи приватної партії ЮВТ. Відділивши зерно (чин) від полови (обіцянки), можна доволі легко розібратися, що до чого і хто є who.

Я не певен, чи писатиму про це окрему статтю, але є у мене публікації, які так чи інакше згадують партію «Батьківщина» та її (партії) амбіції.

Нижче, після цього запису на цій же сторінці перепощено мої нотатки про М. Саакашвілі та його Рух Нових Сил. Сказане там однаковою мірою стосується і Ю. Тимошенко та її партії «Батьківщина».

Деякі тези з цих та інших нотаток, очевидно, тут варто нагадати у формі прямих запитань як до членів партії «Батьківщина», так і до симпатиків партії та лідера:

1. Як «Батьківщина» бачить українську національну ідею?

2. Яку ідеологію сповідує «Батьківщина» і якою мірою ця ідеологія відображає українські національні традиції і звичаї, а відтак сподівання українського народу?

3. Як «Батьківщина» бачить стратегію розвитку українського суспільства та української держави? Куди партія та її лідер хочуть привести Україну через десять, двадцять, п‘ятдесят років? (Історія «Батьківщини» досить тривала, щоб простежити, як наміри партії втілюються в життя і яких результатів домагається.)

4. Чи замислюється «Батьківщина» (або хоча б її інтелектуальна еліта) над питанням зміни соціального устрою в Україні, тобто переходу від устрою, нав’язаного російсько-імперським та радянським пануванням, до устрою, який базувався б на українських національних традиціях і звичаях?

5. Чи замислюється «Батьківщина» (або хоча б її інтелектуальна еліта) над питання зміни системи урядування в Україні, тобто переходу від старої радянської системи до нової, яка базувалася б на українських національних традиціях і звичаях?

6. Чи думає «Батьківщина» над проблемами українізації України, причому не в плані банального поширення української мови, а в плані українізації сутнісної через повернення до національних традицій і звичаїв, які включають і певні морально-етичні норми, одна із яких – жити по совісті?

7. Яку позицію займає «Батьківщина» та її лідер щодо агресії Росії проти України? Це – далеко не останнє запитання, на яке має шукати відповідь кожен, хто збирається йти вибори президента, народних депутатів чи депутатів місцевих рад.

В Україні звикли так: з-поміж двох зол вибирати менше. Замість того, щоб відразу безпомильно налаштовуватися на добро. При цьому рішуче й категорично відмежовуватися від чужого і чуждого.

Розмову про те, яких змін потребує Україна, ведемо тут: https://m.facebook.com/Ukraine-System-Change-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8-135393920538991/. Запрошуємо до участі!

Володимир Іваненко

Український Університет

15 жовтня 2017 р.

Published by Dr Volodymyr Ivanenko | Д-р Володимир Іваненко

Entrepreneur, Professor & Scholar | Підприємець, професор, учений

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: